DEEP TALKS [CZE]
Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost.
298
před 69 dny
0.72
#139: Jakub Horák – O Himálaji, buddhismu či osvícení přímo ze srdce Nepálu
Co je hlavní esence Nepálu a proč ho jednou za život navštívit? Má smysl se v 21. století snažit hledat osvícení? Co by to mělo pro člověka žijícího v západní kultuře být? A co jsou ty hlavní myšlenky, které si člověk po třech týdnech v horách uvědomí a nechce zapomenout? Tento díl Deep Talks jsme natočili na konci naší expedice po Nepálu. Mým hostem byl vůdce naší výpravy, spisovatel, marketér a zakladatel pražského Eccentric Clubu Jakub Horák. (Omluvte občasnou kvalitu zvuku, přece-jenom jsme rozhovor točili uprostřed Kathmandu, jednoho z nejrušnějších měst světa, kde je to, že v prostředku rozhovoru se někdo rozhodne bourat vedlejší dům, jen malý detail). Odkazy: - Partner expedice byl výrobce spacáků a bund Patizon (slevový kód PETR10): https://www.patizon.com/ - Jakub Horák byl již hostem DEEP TALKS 02: https://www.youtube.com/watch?v=j9gRLlcwbi8
Tue, 28 Jun 2022 18:27:11 +0000










![#204: Cansu Canca, Ph.D. – How to Solve the Main AI Ethical Puzzles? [ENG]](https://static.libsyn.com/p/assets/4/1/1/0/41108203343b62b316c3140a3186d450/DT204-Cansu_Canca-IG-01.png)









